Samsung klávesnice na Android 8 Oreo přijde s mnoha změnami

samsung klavesnice android oreo

Beta Android 8 Oreo je již dostupná pro vybrané trhy, i díky tomu již můžeme vidět změny, které Samsung chystá. Nebude se totiž jednat jen o nové funkce, které do Android Oreo přichystal Google. Poměrně velkými změnami prošla třeba i Samsung klávesnice.

Samsung klávesnice se vylepší na několika místech

S novou aktualizací na Android Oreo se dá očekávat, že klávesnice od Samsungu bude přesnější v poznávání slov, ale také u samotného psaní by se měla zvýšit přesnost. A to díky upravě velikosti klávesnice, když například máte větší ruce, budete si ji moct zvětšit. Lidé s betaverzi také hlásí, že je psaní díky úpravě velikosti pohodlnější.

V Android 8 Oreo přibylo mnoho emoji ikon, které se dají vkládat přímo z aplikace klávesnice. Dále se také objevila podpora pro přímé vkládání GIF obrázků. Což je něco, co má konkurenční klávesnice Gboard již nějakou dobu, takže rozhodně potěší to, že se funkce integruje i do klávesnice Samsungu.

Pokud ale emoji ikony a GIF obrázky nejsou váš šálek kávy, tak vás může potěšit například to, že se integroval i clipboard, ve kterém se dají zobrazit náhledy screenshotů a fotek, rovnou se pak dají poslat. Dále se přidají čtyři vysoce kontrastní témata.

Samsung Keyboard

Používáte klávesnici od Samsungu, nebo radši nějakou jinou?

Zdroj: android.gadgethacks.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (8)