Samsung Kalendář nově obsahuje tlačítko pro Google Meet

Samsung Kalendář Google Meet tlačítko integrace

Aplikace Samsung Kalendář se v rámci poslední aktualizace mimo jiné dočkala i integrace služby Google Meet. Nástroj pro správu událostí, který je základní součástí systému v Samsung telefonech, tak bude mít přímé napojení na tento videokonferenční komunikátor. Konkrétně přibylo tlačítko Join (Připojit). Novinka se objevila ve verzi 12.2.04.8000, která už je v některých regionech ke stažení či aktualizaci z Galaxy Store.

Samsung Kalendář Google Meet tlačítko changelog

Integrace Google Meet změnila v aplikaci Samsung Kalendář i uspořádání jiných tlačítek. Vyhledávání se nově přesunuje do hlavní horní nabídky vedle ikon pro kreslení přes S Pen a přechod na aktuální datum. Mimo zmíněné ještě dostanou uživatelé aplikace možnost hrát si více s barvami událostí. Dosavadní nabídku šesti barev nahradila mnohem pestřejší paleta. Novou verzi můžete vyhlížet v Galaxy Store, případně v sekci O aplikaci přímo v Kalendáři. Připomeňme, že Google Meet je v tuto chvíli v základní podobě zdarma pro všechny majitele Google účtů.

Kolikrát už jste použili Google Meet?

Zdroj: Sammobile

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)