Samsung J2 Pro představen: Chytrý telefon, který blokuje internet

samsung j2 pro chytry telefon wifi internet

Většina věci na chytrých telefonech vyžaduje internetové připojení. Pokud člověk z nějakého důvodu nechce být neustále na internetu, tak si pořídí klasický “hloupý” telefon. Samsung má nyní alternativu pro ty, kteří chtějí chytrý telefon, ale zároveň nechtějí internetové připojení. Ano, také nám to moc smyslu nedává, každopádně zde je Samsung J2 Pro.

Smartphone Samsung J2 Pro funguje bez internetu

Displej má velikost 5 palců s rozlišením 540 x 960 pixelů, jde ale o Super AMOLED displej. O výkon se stará blíže nespecifikovaný čtyřjádrový procesor, který doplňuje 1,5GB RAM. Úložiště má kapacitu 16 GB, zadní fotoaparát má 8 MPx, přední selfie kamera pak 5 MPx. Baterie má kapacitu 2 600 mAh, nechybí ani čtečka otisků prstů. Běží na blíže nespecifikované verzi Androidu. V telefonu však nefunguje mobilní internet ani Wi-Fi.

samsung j2 pro smarthpone bez internetu

Novinka se bude prodávat prozatím pouze v Jižní Koreji, a to v přepočtu za 190 dolarů, to je cca 3 900 Kč. To není zrovna málo vzhledem k tomu, co telefon umí, nebo spíše neumí. Využití může najít například u rodičů, kteří svým dětem nechtějí dávat chytrý telefon s přístupem na internet.

Napadá vás využití pro chytrý telefon, který nemá přístup k internetu?

Zdroj: phonearena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (6)