Prohlížeč Samsung Internet jde stahovat na telefony ostatních značek

prohlizec samsung internet telefony

Samsung si v poslední betaverzi svého prohlížeče připravil velice zajímavou novinku, která se týká majitelé telefonů jiných značek. Samsung Internet už můžete stahovat v podstatě na kterýkoliv Android telefon, který má alespoň verzi systému Lollipop.

Samsung Internet je hodně povedený prohlížeč

Možná se ptáte, proč by si lidé měli instalovat dobrovolně software od Samsungu. A i když jsou některé aplikace od této společnosti poměrně špatně, tak o prohlížeči to neplatí. Rozhodně patří k tomu lepšímu, co může ve světe aplikací Samsung nabídnout a může se jednat o velmi dobrou alternativu k prohlížeči Chrome.

Mezi zajímavé funkce, které můžeme vypíchnout, se dá zařadit podpora nočního režimu, podpora doplňků, experimentální funkce nebo speciální tlačítko, které si můžete různě přesunovat a slouží k rychlému vyvolání akcí. Zkrátka se jedná o plně vybavený prohlížeč, jediným mínusem může být pro někoho zatím to, že pouze beta verze prohlížeče je dostupná pro ostatní telefony. Na klasickou stabilní verzi si musíme počkat. Nicméně po krátkém testování nám prohlížeč ani jednou nespadnul.

Prohlížeč od Samsungu můžete stahovat přímo z Google Play. K instalaci je potřeba alespoň Android 5.1, kompatibilní je na všech možných telefonech, od OnePlus až po třeba BlackBerry. I tak se ale může vyskytnou nějaký model, kde zatím nemusí fungovat instalace z Google Play. V tom případě se může využít APKMirror a manuální instalace.

Samsung Internet Browser Beta
Samsung Internet Browser Beta

Vyzkoušíte prohlížeč od Samsungu?

Zdroj: droid-life.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (13)