Samsung Internet si nově rozumí s Google Chrome. Jakou to má výhodu?

Samsung internet chrome

Na konci srpna jsme vás informovali o tom, že Samsung Internet bude umět synchronizovat záložky s prohlížečem Google Chrome. To se může hodit v případech, kdy na počítači chcete využívat Chrome, ale na telefonu byste raději Internet od Samsungu.

Funkce, která byla poprvé představena v beta verzi Samsung Internet 19.0 je nyní konečně k dispozici všem uživatelům. Pokud budete chtít novou možnost využít, budete si nejprve muset stáhnout doplněk Samsung Internet Chrome. Mějte také na paměti, že je potřeba přihlášení k vašemu Samsung účtu. Následně si vyberete možnost Chrome bookmarks a klepnete na Importovat. Celý proces by měl zabrat jen pár sekund.

Samsung Internet Browser
Samsung Internet Browser

Samozřejmě je potřeba mít nainstalovanou poslední verzi Samsung Internet 19.0, která je k dispozici buď na Google Play, či Galaxy Store. Samsung se sice s touto změnou nikterak nechlubí, dokonce ji nezmínil ani v seznamu novinek, ale věříme, že hromadě uživatelů usnadní život.

Využijete této novinky?

Zdroj: GSMArena

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)