To je skoro krádež. Banální Samsung hra rozdává 500Kč kupóny

Samsung hra Flip's Night Out poukaz kód 500 Kč

Společně s Black Friday slevovou nabídkou, kterou společnost Samsung představila před několika hodinami, se na webu společnosti objevila hodně zajímavá online hra, která rovněž vede k získání příjemného bonusu. Velmi snadná “skákačka” s tématikou telefonu Galaxy Z Flip4 má pro úspěšné hráče nachystaný kupón v hodnotě 500 Kč, jenž je možné využít na nákup v oficiálním e-shopu.

Samsung hra Flip's Night Out poukaz kód 500 Kč banner

“Staňte se smartphonem Galaxy Z Flip4 a lovte po městě produkty Black Friday. Ale pozor! Nenechte se nachytat influencery, kteří svým sledujícím chtějí prozradit podrobnosti o jednotlivých nabídkách akce. Šanci na úspěch získáte jen, pokud je připravíte o Wi-Fi signál. Pokud se vám podaří ulovit všechny produkty, dostanete poukaz se slevou 500 Kč, který můžete uplatnit v e-shopu Samsung od 1. 12. 2022 do 23. 12. 2022,” stojí v popisu hry Flip’s Night Out, kterou najdete ve spodní části Black Friday webu Samsungu.

Úplně nejlákavější částí této akce je, že nakupované zboží s kupónem musí mít dle pravidel minimální hodnotu pouze 501 Kč. To v praxi znamená, že můžete mít produkty s původní cenou lehce přes pětistovku za pár korun. Nabízí se například různé příslušenství, flash disky nebo paměťové karty. V e-shopu Samsungu se dá takových věcí najít několik.

Povedlo? Máte kupón?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (49)