TOPlist

Black Friday u Samsungu. Na tyto slevy jste možná čekali

Samsung Black Friday Festival 2022 akce slevy sleva

I fanoušci produktů značky Samsung se dočkali. Tuzemské zastoupení korejské firmy zveřejnilo svou Black Friday nabídku, ve které najdeme zajímavé slevy. Byly prodlouženy či stále dobíhají některé dřívější akce, objevily se ale i nové příležitosti ušetřit. O slovo se také přihlásily promo kódy nebo cashback systém.

Pěkný bonus čeká například na zájemce o ohebné Samsung telefony. Ke Galaxy Z Flip4 jsou 40mm hodinky Galaxy Watch5 za korunu a k většímu Galaxy Z Fold4 pak firma připočítá 824 800 Rewards bodů, které představují 8 248 Kč na další nákupy. Vlajkové telefony z řady Galaxy S22 se dají pořídit až o čtyři tisíce levněji.

Samsung Black Friday Festival 2022 akce slevy sleva banner

U mobilního příslušenství je možné v rámci Samsung Black Friday Festivalu využít kód BFMX30 pro získání třicetiprocentní slevy, v případě IT produktů jako jsou monitory nebo SSD disky je poloviční sleva po použití kódu BFIT15. K dispozici je dál například i možnost koupit tři produkty spotřební elektroniky a ten nejlevnější mít za jednu korunu. Tento Color Friday odstartoval Samsung již dříve.

Kterou nabídku využijete?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)