Samsung Hennessy (SCH-W789): véčko s Androidem a dvěma displeji

sghen

Z nedávno uniklých informací víme, že Samsung se chystá v blízké budoucnosti v Koreji představit “véčko” Samsung Galaxy Folder. Pro Čínu si korejský výrobce také schoval překvapení – smartphone s Androidem v neobvyklém provedení – SCH-W789 (dříve známý pod označením Hennessy).

Smartphone je určen pro čínský trh a může současně pracovat se dvěma SIM kartami v sítích CDMA a GSM místního operátora China Telecom.

Přístroj je vybaven dvěma TFT displeji s úhlopříčkou 3,3 palce a rozlišením 320 x 480 obrazových bodů (HVGA), čtyřjádrovým procesorem taktovaným na 1,2 GHz, 1 GB operační paměti a 8 GB interního úložiště s možností rozšíření kapacity pomocí paměťové karty microSD. Ve výbavě pochopitelně nechybí Wi-Fi, Bluetooth 3.0 a GPS.

Hlavní fotoaparát pořizuje snímky v rozlišení až 5 Mpx s možností použití LEDového blesku. Kapacita baterie je 1500 mAh a jako operační systém je použit Android 4.1 Jelly Bean.

S ohledem na relativně velkou baterii je telefon poměrně silný a těžký – jeho rozměry jsou 110,85 x 59,3 x 18,62 mm a hmotnost 208 gramů. Informace o ceně této neobvyklé novinky, ani termínu, kdy se objeví v prodeji, nebyly oznámeny. Stejně tak není jisté, zda se objeví i na jiných trzích.

Zdroje: Hi-Tech, Android Central, Engadget a MobilTelefon.

Karel Kilián
O Autorovi - Karel Kilián

S překonanou čtyřicítkou je s náskokem nejstarším členem redakce :-). Před několika lety hypoteticky vymyslel operační systém svých snů, aby následně zjistil, že přesně na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (6)