Další updaty Samsung Health. Přináší novinky nejen pro Galaxy Watch 3

Samsung Health pozvánky k přátelství náhled

Aplikace Samsung Health, která je potřebná pro maximální využití chytrých hodinek od tohoto jihokorejského výrobce, dostala v posledních dnech dvě zajímavé aktualizace. V nových verzích se objevily novinky, které poslouží jak všem uživatelům tohoto nástroje, tak i speciálně majitelům nových Galaxy Watch 3. Aplikace si například nově umí říct o telefonní číslo a přístup ke kontaktům. Následně Samsung Health dokáže zprostředkovat pozvánky k přátelství v sekci Together. Bude tak mnohem snazší najít známé a plnit s nimi například sportovní výzvy.

Pro hodinky Samsung Galaxy Watch 3 jsou v nové verzi nástroje připravené funkce pro měření sportovní metriky VO2max, ukládání analýz spánku a další pokročilé statistiky. Zmíněné pozvánky k přátelství vidíme už v Samsung Health ve verzi 6.11.0.061. Nové funkce pro nedávno představené hodinky by měly být součástí updatu na verzi 6.11.1.001.

Updaty postupně běží jak ze strany Galaxy Store, tak i Obchodu Play. Pokud se vám nechce na aktualizaci čekat, můžete si nejnovější vydání Samsung Health stáhnout třeba z APK Mirror.

Už máte nejnovější Samsung Health?

Zdroj: sammobile

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)