Galaxy Z Fold3 a Watch4 se mihly v novém Samsung videu

Samsung Galaxy Z Fold3 Watch4 video

Snaží se Samsung chytře vábit na zatím nepředstavené produkty, nebo prostě jen pozapomněl, že už je má v nových propagačních materiálech? To nám asi neprozradí. Tak jako tak se ale očekávaný ohebný mobil Galaxy Z Fold3 a chystané hodinky Galaxy Watch4 objevily v novém oficiálním videu. V dvě a půl minuty dlouhém spotu “Voices of Galaxy” hovoří několik zaměstnanců korejského giganta hlavně o softwarovém nástroji Good Lock. Prostor ale dostalo i hodně hardwarových kousků. Včetně dvou zatím nepředstavených.

Voices of Galaxy: Meet the developers working for open and unique Galaxy experiences | Samsung

Voices of Galaxy: Meet the developers working for open and unique Galaxy experiences | Samsung

Flexibilní Galaxy Z Fold3 v koženém pouzdru i “klasická” verze hodinek Galaxy Watch4 s koženým řemínkem jsou v jednom záběru dokonce spolu. Pohled to není úplně detailní, nicméně obě novinky jdou i díky dosavadním únikům rozpoznat. Video samotné k produktům neodhaluje nic extra objevného. Je ale minimálně zajímavé, že Samsung běžně své vlastní oficiální výstupy před prezentací produktů velmi bedlivě hlídá (úniky nepočítejme), což se tady nestalo. Otázkou je, jestli jen omylem. Minimálně pohyby ruky s hodinkami hodně ukazují na cílené předvádění.

Myslíte, že jsou produkty ve videu omylem?

Zdroj: aheadlines

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)