TOPlist

Samsung Galaxy Watch6 Classic Astro Edition spojují čas s vesmírem. Vypadají fantasticky

galaxy watch 6 classic astro edice
  • Hodinky Samsung Galaxy Watch6 Classic dostaly novou verzi
  • Astro Edition se nechávají inspirovat astrolábem
  • U nás se ale s nejvyšší pravděpodobností prodávat nebudou

Od představení hodinek řady Galaxy Watch6 uplynul už více než měsíc a nyní nám jihokorejská firma odhalila vůbec první speciální edici nejnovější nositelné elektroniky. Exkluzivní verze hodinek Galaxy Watch6 Classic, označená jako „Astro Edition“ přichází s novými ciferníky, speciálním motivem otočné lunety a v neposlední řadě také řemínkem. Edice sice vypadá naprosto skvěle, ale musím vás zklamat. V Česku se jich totiž s největší pravděpodobností nedočkáme.

Galaxy Watch6 Classic Astro Edition vypadají skvěle

Hodinky Samsung Galaxy Watch6 Classic Astro Edition se nechaly inspirovat astrolábem, což je starobylý astronomický nástroj, který byl používán pro určování poloh hvězd a dalších astronomických objektů na obloze. Stal se klíčovým nástrojem pro navigaci, astronomii a astrologii v průběhu staletí a byl využíván ve starověkých kulturách. Jeho název pochází z řeckých slov „astron“ (hvězda) a „lambanein “ (brát).

Na první pohled se Astro Edition příliš neliší od standardní verze, ale podíváte-li se blíž, zjistíte, že například luneta disponuje vesmírnými znaky, které nalezneme i na astrolábu. Jsou k dispozici ve velikosti 47 mm a kromě látkového řemínku se mohou majitelé těšit na další sběratelské prvky. Mezi ně patří třeba nová komplikace kompasu nebo lunární a solární tracker.

Galaxy Watch6 Classic | Astro Edition | Samsung

Galaxy Watch6 Classic | Astro Edition | Samsung

Hodinky Galaxy Watch6 Classic Astro Edition budou dostupné na několika trzích v oblasti MENA (Middle East and North Africa), která zahrnuje země jako Spojené arabské emiráty, Kuvajt, Katar, Bahrajn, Omán, Saúdská Arábie, Irák, Egypt, Jordán, Turecko a Maroko a to přes oficiální e-shop. Budou dostání jen ve verzi bez LTE, například v SAE vychází na v přepočtu asi 12 tisíc korun.

Co říkáte na novou verzi hodinek Galaxy Watch6 Classic?

Zdroj: GSMArena

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)