TOPlist

Úžasná sleva! Samsung Galaxy Watch6 44mm koupíte za méně než 5 tisíc

samsung galaxy watch6 (1) (1)
  • Samsung Galaxy Watch6 jsou hodinky z aktuálního portfolia výrobce
  • V Česku je nyní pořídíte za krásnou cenu, nestojí ani pět tisíc korun
  • Nabízí jasný displej i skvělé možnosti pro sledování zdraví

Zatímco se horlivě diskutuje o nadcházející řadě chytrých hodinek Samsung Galaxy Watch7, v Česku pěkně zlevnil 44mm model aktuální řady. Galaxy Watch 6 ve stříbrné verzi a zmíněném velikostním provedení teď u prodejce Smarty koupíte s pěknou slevou jen za 4 830 Kč, což je aktuálně nejnižší cena na trhu. Při nákupu stačí zadat slevový kód SAM1650.

Hodinky Samsung Galaxy Watch6 spoléhají na operační systém Wear OS s nadstavbou One UI, poháněny jsou přitom čipsetem Exynos W930 v doprovodu 2GB operační paměti.

samsunggalaxy_watch6

Potenciální zájemce dále lákají na skoro bezrámečkový Super AMOLED displej s velikostí 1,47 palce, který je chráněný safírovým sklíčkem. Jas v jeho případě dosahuje až 2 000nitové hodnoty, rozlišení pak činí 480×480 pixelů.

Samsung Galaxy Unpacked 2023 Flip5 Fold5 Watch6 Buds6 Tab S9 render únik hodinky

Hliníkové tělo hodinek je chráněno dle standardů IP68 a 5ATM, voda pro něj tedy nepředstavuje prakticky žádnou překážku. Na boční straně hodinek jsou umístěná dvě ovládací tlačítka, vespod konstrukce si nelze nevšimnout modulu pro monitorování životních funkcí.

samsung galaxy watch6 2 e1716921087722

Galaxy Watch6 na rozdíl od předchozích řad dokáží sledovat teplotu pokožky, ani tentokrát jim každopádně neschází možnost sledovat složení těla, EKG nebo krevní tlak (zaznamenávání tepu a stresu je pak naprostou samozřejmostí).

Cena: 4 830 Kč

Máte nějakou zkušenost s hodinkami od Samsungu?

Adam Kurfürst
O Autorovi - Adam Kurfürst

Adam studuje na gymnáziu a technologické žurnalistice se věnuje od svých 14 let. Pakliže pomineme jeho vášeň pro chytré telefony, tablety a příslušenství, rád se… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)