Vyšel opravný update pro Galaxy Watch4. Ale není úplně OK

Samsung Galaxy Watch4 update aktualizace GVK4

Společnost Samsung před několika dny poslala do svých předposledních prémiových hodinek Galaxy Watch4 nevydařený update s označením GVI3, který některým uživatelům udělal ze zařízení jen “mrtvou” ozdobu na zápěstí. Korejský gigant se pochopitelně snaží tento problém zamáznout další aktualizací, která už je také na cestě. Uživatelé v USA i v dalších regionech již instalují do Galaxy Watch4 i Galaxy Watch4 Classic update označený GVK4.

Ačkoli si tato aktualizace klade za cíl právě zahlazení nedokonalostí té předchozí, úspěšnost podle diskuzí na internetu není stoprocentní. Na Redditu se vehementně řeší další “bricknuté” hodinky s nemožností dostat se po aktualizaci a restartu do systému. Jestliže tedy máte jedny z těchto Galaxy Watch a preventivně jste se vyhnuli přechodu na verzi GVI3, možná tak raději učiňte i u varianty GVK4. Mnoho českých uživatelů se svěřilo, že jim verze GVI3 funguje bezvadně, ale obezřetnost není nikdy na škodu.

Současně s debatou kolem pokračujících problémů s aktualizacemi se rozjela také diskuze o tom, proč jsou zasaženy jen některé kusy hodinek. Jedna s teorií přichází s tvrzení, že hraje roli doba jejich výroby. Nejohroženější mají být kusy vyrobené blízko představení v roce 2021 a méně ohrožené ty pozdější.

Už jste update GVK4 nainstalovali? Všechno OK?

Zdroj: 9to5

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)