Hodinky Galaxy Watch4 dostávají obří aktualizaci se spoustou vychytávek

samsung galaxy watch4

Samsung přináší na své hodinky Galaxy Watch4 a Galaxy Watch4 Classic velkou aktualizaci, která přináší hned několik zajímavých novinek. Nejen že budete nově dostávat více informací o svém těle, ale běžci a cyklisté si budou moci nastavit nové tréninky. V neposlední řadě se můžeme těšit na nové řemínky nebo nové funkce okolo spánku.

Aktualizace Galaxy Watch4 potěší běžce a cyklisty

Pojďme začít funkcemi okolo fitness a zdraví. V první řadě budete dostávat v aplikaci Samsung Health tipy pro lepší motivaci ke splnění vašich cílů jako je snížení/zvýšení hmotnosti, procenta tělesného tuku či množství kosterního svalstva. Co se týče funkcí pro běžce a cyklisty, aktualizace přináší nové intervalové tréninky. Hodinky Galaxy Watch4 vám pomohou od rozcvičky před tréninkem přes samotný trénink až po regeneraci a odpočinek.

V praxi to znamená, že vám hodinky poradí, kolik byste měli vypít vody, abyste nebyli dehydratovaní a zároveň vám měří návrat srdeční činnosti do normálu. V reálném čase navíc mohou uživatelé sledovat hodnotu VO2 Max. Tato hodnota ukazuje maximální použitelné množství kyslíku, které vaše tělo dokáže použít během náročných aktivit.

Aktualizace přináší kromě nových sportovních funkcí také podrobnější sledování spánku, konkrétně pomocí funkce Sleep Coaching. Ta sleduje minimálně týden vaší spánkovou aktivitu a poté vám přidělí symbol zvířete, kterému se nejvíce podobáte. Následuje pak program, který trvá přibližně 5 týdnů. Hodinky vám během něj poradí, kdy by byl správný čas ulehnout do postele a odkáží vás na nejrůznější odborné texty ohledně spánku.

Využijete některou z nových funkcí?

Zdroj: tisková zpráva

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)