TOPlist

Obří únik: Z ceny a designu Galaxy Watch Ultra vám spadne brada!

samsung galaxy watch ultra design
  • Samsung nám už 10. července představí své nové produkty
  • Mezi nimi budou i prémiové hodinky Galaxy Watch Ultra
  • Nyní unikla jejich cena, levné podle očekávání nebudou

Samsung se chystá zabojovat o nejvyšší příčky na trhu chytrých hodinek s chystaným modelem Galaxy Watch Ultra. Podle uniklých informací by se cena těchto hodinek mohla vyšplhat až na 699 USD (lehce přes 16 tisíc korun bez DPH), čímž by se vyrovnala ceně Apple Watch Ultra 2.

Galaxy Watch Ultra prý budou dostupné v jediné 47mm variantě, na rozdíl od standardních Galaxy Watch7, které nabídnou i menší 40mm verzi. To se odráží i v ceně, která by u základního modelu Galaxy Watch7 měla začínat na 299 USD (asi 6 900 korun bez DPH).

Design hodinek Galaxy Watch Ultra se zdá být inspirovaný právě nejlepšími hodinkami od Applu, s výrazným ochranným krytem a oranžovým tlačítkem. Na sociálních sítích jsou uniklé rendery poměrně žhavým tématem. Samsung se zřejmě nemohl rozhodnout, zda dát hodinkám kulatý či hranatý tvar a vznikla tak směs obojího, která nevypadá na první pohled úplně lákavě. Alespoň z mého pohledu. Nechci ale dělat předčasné závěry, třeba hodinky budou vypadat jinak a ve skutečnosti překvapí.

Funkce a specifikace hodinek zatím nebyly oficiálně potvrzeny, ale očekává se, že model Ultra nabídne to nejlepší, co Samsung v oblasti chytrých hodinek umí, tedy pokročilé sledování zdraví a sportovních aktivit i vylepšenou výdrž baterie.

Oficiální představení hodinek Galaxy Watch Ultra se uskuteční 10. července spolu s modely Galaxy Watch7, Galaxy Z Flip6, Galaxy Z Fold6 a prstenem Galaxy Ring. Samsung tak zřejmě míří proti Applu a hodlá si ukousnout kus z koláče drahých chytrých hodinek. Jak se mu to povede, se dozvíme již za pár týdnů.

Co říkáte na design a cenu Galaxy Watch Ultra?

Zdroj: 91mobiles, Ice Universe

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)