TOPlist

Nečekané překvapení! První Galaxy Watch z roku 2018 dostávají aktualizaci

galaxy watch aktualizace
  • Samsung nečekaně aktualizoval původní Galaxy Watch
  • Nový update vylepšuje chování senzorů
  • Už jej mají k dispozici i Češi

V roce 2017 vydal Samsung poslední hodinky ze svého portfolia Samsung Gear, aby ho o rok později nahradil řadou Galaxy Watch, se kterou pracuje dodnes. První Galaxy Watch nás v roce 2018 oslnily kvalitním zpracováním, otočnou lunetou, rychlým systémem i dobrou výdrží, jak si můžete přečíst v naší dobové recenzi. Téměř pět let staré hodinky nyní dostávají nečekaný update.

Vícero uživatelů, kteří hodinky používají dodnes hlásí, že jim na ně přistála nová aktualizace, která se označuje jako R810XXU1GWE2 a má velikost asi 34 MB. Dle oficiálního webu má tento update vylepšit chování senzorů. Jihokorejská firma tedy opět není příliš specifická. V tuto chvíli se šíří Evropou a dokonce už i Českem, jak bylo poznamenáno v jedné ze skupin na Facebooku.

Samsung Galaxy Watch Review

Samsung Galaxy Watch Review

Ať už nová aktualizace (ne)přinese cokoliv, je super vidět, že o ně Samsung stále pečuje a nehodil je přes palubu, přestože běží na rozdíl od Galaxy Watch4 a novějších na operačním systému Tizen. Před tímto updatem byly hodinky aktualizovány naposledy v srpnu 2022.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat třeba přes Google News, na Facebookové stránce a také na Instagramu. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Dorazila vám nová aktualizace na hodinky Galaxy Watch?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)