Nový update pro Samsung Galaxy Watch Active 2 vylepšuje přesnost GPS

Samsung Galaxy Watch Active2 aktualizace GPS

Druhý nejnovější model Samsung hodinek dostává v těchto dnes zajímavou aktualizaci. Jelikož není ve variantách úplný pořádek, připomeňme si, o kterou jde. Než na podzim jihokorejská firma představila Galaxy Watch3, posledním modelem nebyly Galaxy Watch2 (které ani neexistují), ale odlehčenější a jednodušší hodinky s přídomkem Active2. Právě do těch nyní míří update, který má vylepšit geolokační funkce. Aktualizace Samsung Galaxy Watch Active2 se totiž týká mimo jiné GPS.

Samsung Galaxy Watch Active2 měření krevního tlaku titul

Určování polohy v těchto hodinkách by mělo být po updatu stabilnější a také přesnější. Instalační balíček s označením R825USQU1BTJ6 o velikosti cca 45 MB ale řeší například i jednu zajímavou zvukově-sportovní funkci. Hodinky nyní mohou posílat při výkonu pokročilé audio instrukce a informace do Bluetooth sluchátek. Připomeňme, že před lepší GPS řešila nedávná aktualizace pro Samsung Galaxy Watch Active2 například i měření tlaku. Jde ale o funkci, která se zavádí v rámci dohod s regionálními úřady. V ČR máme zatím smůlu.

Jak jste teď spokojení s GPS u Watch Active2?

Zdroj: sammobile

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)