Samsung Galaxy Watch Active 2 dorazí v září. Vyplatí se?

samsung galaxy watch active 2

V pátek, 23. srpna začal Samsung oficiálně zahajovat předobjednávky nových chytrých hodinek Samsung Galaxy Watch Active 2. Budou k dispozici hned ve dvou velikostech a třech provedeních, přičemž skladem budou na konci září. Co hodinky nabídnou a vyplatí se jejich koupě?

Co se týče designu, žádná revoluce se od první generace těchto hodinek nekoná. Těšit se tak můžeme na minimalistický, čistý design který se liší v závislosti na tom, jakou variantu si vybereme. Hodinky jsou k dispozici ve dvou velikostech – 40 mm a 44 mm a vybrat si lze ze dvou materiálů – hliníku či nerezové oceli. Celé hodinky jsou pokryty dotykovým 1,2″ či 1,4″ Super AMOLED displejem s rozlišením 360 x 360 px a samozřejmostí je podpora Always On. Ochranné sklo zajišťuje nejnovější Gorilla Glass DX+.

Samsung Galaxy Watch Active 2 hands-on: bezel control is back

Samsung Galaxy Watch Active 2 hands-on: bezel control is back

V Galaxy Active Watch 2 tiká dvoujádrový procesor Exynos 9110 s maximální frekvencí 1,15 GHz, kterému dopomáhá 768 MB RAM a 4 GB interního úložiště. Operačním systémem je Tizen, který můžeme najít také v chytrých televizích. Po vzoru Apple Watch 5. generace nabídnou hodinky možnost měření EKG a dalších zdravotních vychytávek. Pokud například přesáhnete zdravou hranici úrovně stresu, hodinky vám doporučí, abyste se uklidnili. Samozřejmostí je pak sledování kvality spánku či různých sportovních aktivit.

Samsung nabízí ke Galaxy Watch Active 2 duální bezdrátovou Qi nabíječku, kterou lze dobíjet nejen hodinky, ale také chytré telefony. Pokud si Galaxy Watch Active 2 navíc předobjednáte, získáte nabíječku úplně zdarma. Za 40 mm variantu zaplatíme 7 499 korun, za 44 mm verzi pak 7 999 korun a za hodinky z nerezové oceli pak 11 999 korun.

Přemýšlíte o koupi Samsung Galaxy Watch Active 2?

Zdroj: gsmarena.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)