4 GB nestačí? Nové Samsung Galaxy Watch nabídnou dvojnásobný prostor

Samsung Galaxy Watch 8 GB

Připravované chytré hodinky Samsung Galaxy Watch by měly mít úložiště o velikosti 8 GB. Kapacitu vnitřní paměti ukazují záznamy k zařízením s označením SM-R840/845 a SM-R850/855. Záměrně nepíšeme, zda to budou nové Watch 2, nebo naopak alternativní varianta Watch Active 3. Není totiž potvrzeno, která přesně produktová řada nástupce dostane. Zatím také není úplně jasné, jaké varianty se ukrývají pod  kódovými označeními. Pokud se bude Samsung držet zavedených variací, půjde o dva různé modely s displejem o velikosti 40 a 44 milimetrů. Předpokládá se, že hodinky budou opět s virtuální dotykovou lunetou (otočným rámečkem).

samsung galaxy watch active 2

Dvojitou kapacitu budeme moci využít pro instalaci většího množství aplikací, ale hlavně k lokálnímu uložení více hudebních skladeb. Čtyřgigová paměť u předchozích modelů možná v tomto ohledu některé potenciální zákazníky odrazovala. Velmi pravděpodobně budou nové chytré hodinky od Samsungu podporovat i LTE a dokonce se mluví i o tom, že do nich firma nainstaluje čipset s modulem pro 5G sítě. Jihokorejský výrobce totiž letos hodlá být jedním z největších průkopníků v této oblasti. Neměli bychom ale očekávat, že se Samsung Galaxy Watch s interní pamětí 8 GB oficiálně objeví během nejbližších týdnů. Pravděpodobně jsou teprve na začátku vývoje a k představení dojde asi až v druhé polovině roku.

Jak velkou paměť máte ve vašich chytrých hodinkách?

Zdroj: sammobile.com

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)