Máme nové informace o Samsung Galaxy Watch 3. Co jsme se dozvěděli?

nové informace galaxy watch 3

Samsung chystá brzy představit hodinky Galaxy Watch 3 a my o nich máme nové zajímavé informace. Již víme, že se budou prodávat ve dvou velikostech – 41 a 45mm s tím, že nejvyšší varianta se bude tvořena z nerezové oceli.

Nové informace o Galaxy Watch 3

Hodinky jsou označovány jako SM-R840, SM-R850 a SM-R845. Číslo 5 znamená, že se bude jednat o LTE verzi, číslo 0 pak poukazuje na absenci internetového připojení. K dispozici budou taktéž kožené a kovové řemínky a několik barevných variant, včetně Mystic Brozne, která bude hlavní barvou nadcházejícího Galaxy Note 20. Hodinkám nebude chybět certifikace IP a MIL-STD a můžeme se těšit také na sklíčko Gorilla Glass DX, které by mělo zajistit dostatečnou odolnost.

samsung galaxy watch 3 nové informace

Co se týče systému, počítáme s nejnovějším Tizen OS 5.5. Stejně jako u předchozích verzí můžeme počítat s GPS či EKG. Co se týče ceny, leaker @evleaks tvrdí, že se bude pohybovat od 400 až po 600 amerických dolarů ( 9 000 až 13 500 korun). K dispozici dle všeho bude také titanová verze, která bude mít však svou cenu ještě vyšší. Samsung Galaxy Watch 3 budou představeny 5. srpna 2020.

Těšíte se na nové Samsung hodinky?

Zdroj: gsmarena.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)