Pokukujete po tabletu? Samsung chystá Tab S8 v levnější FE edici

galaxy tab s8

Asi nikoho nepřekvapí, že Samsung už nějakou dobu chystá tablet Samsung Galaxy Tab S8 FE. Předchozí generace byla mezi uživateli poměrně oblíbená a tak není divu, že jihokorejský gigant chystá další produkt určený “pro fanoušky”. Nyní jsme se o něm dozvěděli další informace.

Už v září byl Galaxy Tab S8 FE otestován v benchmarku Geekbench s modelovým označením SM-X506B. Z něho jsme se mimo jiné dozvěděli, že se bude v tabletu starat o výkon čipset MediaTek Kompanio 900T, který je postaven na 6nm technologii a odpovídá přibližně výkonu Snapdragonu 765G. Navíc má integrovaný 5G modem.

samsung galaxy tab s8 fe

Leaker Roland Quandt tvrdí, že bude tablet vybaven LCD displejem, stejně jako jeho předchůdce, což je trochu škoda, ale pokud bude mít zařízení odpovídající cenu, asi s tím nebude problém. Samozřejmě můžeme počítat s Androidem 13 s nadstavbou One UI 5. V základní konfiguraci bude novinka disponovat 4 GB operační pamětí. K představení by mělo dojít ještě letos, takže pokud pokukujete po dostupnějším tabletu od Samsungu, možná s nákupem ještě chvilku počkejte.

Na co nejčastěji využíváte tablet?

Zdroj: GSMArena

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)