Samsung Galaxy Tab S7 zřejmě dostane horší typ displeje než Tab S6

galaxy tab s7

Na poli Android tabletů již delší dobu vládne Samsung, který chystá nové vlajkové lodě. Představeny budou již 5. srpna a mají nabídnout skvělý výkon, dobrou výdrž baterie a v neposlední řadě také parádní displej. Tady se ale chvilku zastavíme. Klasický Galaxy Tab S7 totiž zřejmě dostane horší typ displeje, než předchůdce Galaxy Tab S6.

Galaxy Tab S7 zřejmě dostane horší typ displeje

Dle nejnovějších informací se dočkáme dvou variant tabletu Galaxy Tab S7. Ten totiž dostane ještě Plus variantu, která nabídne AMOLED panel. Levnější verze má však nabídnout pouze LCD displej s velikostí 11 palců a rozlišením 2560 x 1600 pixelů. Stále však nabídne 120 Hz frekvenci. To, že Samsung vyměnil AMOLED za LCD je poměrně zajímavá informace. Se čtečkou otisků prstů v displeji se tak můžeme u této varianty rozloučit.

Upřímně se ale této změny příliš nebojíme a nevidíme v tom zásadní problém. Samsung totiž i LCD panely umí perfektně a dá se očekávat, že si u tohoto tabletu dá extra záležet. Vlajkový Tab S7 Plus má nabídnou 12,4 palcový AMOLED displej s rozlišením 2800 x 1752 pixelů.

Co říkáte na tento krok?

Zdroj: 9to5google.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (7)