Samsung Galaxy Tab S7 dostane 120 Hz displej. Kdy dojde k představení?

samsung galaxy tab s7 120 hz displej

Samsung dle všeho chystá další vlajkový tablet – Samsung Galaxy Tab S7 který má konečně dostat 120 Hz displej. Ice Universe, jeden z nejdůvěryhodnějších leakerů tuto zprávu potvrdil na svém Twitter účtu. Vypadá to, že si společnost vzala k srdci kritiku, která se spouštěla na současnou generaci a to právě nízké obnovovací frekvenci.

Série Galaxy Tab S je přímým konkurentem iPadů Pro a právě displej se kritizoval nejvíce. Ne kvůli špatnému rozlišení, kvalitě či velikosti, ale právě kvůli obnovovací frekvenci. Zatímco již od roku 2017 používá Apple ve svých tabletech (Pro verzích) 120 Hz ProMotion displeje, Samsung zde poněkud zaspal.

Tablety přijdou ve dvou verzích – Galaxy Tab S7 a S7 Plus a oba dva nabídnou OLED displeje s vysokým rozlišením. Na trh se pak mají oba kousky dostat buďto spolu s Galaxy Note 20 v srpnu, nebo dokonce i o něco dříve.

Těšíte se na 120 Hz displej v Samsung Galaxy Tab S7?

Zdroj 9to5google.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)