Evropou se šíří aktualizace na starší Samsung tablet. Co přináší?

galaxy tab s6 lite

Samsung se momentálně soustředí na zářijové bezpečnostní záplaty, které v tuto chvíli dostala hromada jihokorejských mobilů. Nezapomíná však ani na tablety, konkrétně na Galaxy Tab S6 Lite z roku 2020.

Tento odlehčený tablet, který byl v době uvedení mezi uživateli poměrně populární dostává aktualizaci s označením P615XXU4EVI1 a v tuto chvíli se šíří Evropou, konkrétně byla spatřena ve Francii a Německu. Je tedy otázkou několika dní, než se dostane i do Česka.

Samsung Galaxy Tab S6 Lite review: Just a really good Android tablet

Samsung Galaxy Tab S6 Lite review: Just a really good Android tablet

Nové bezpečnostní záplaty mají opravovat až 24 chyb v oblasti soukromí a zabezpečení. Vylepšena byla ale prý také stabilita. Pokud tedy máte tento tablet, můžete zkontrolovat v Nastavení > Aktualizace softwaru, zda ji máte také k dispozici. Jestliže vás trápí nějaký problém, který by mohl update řešit, můžete si ji stáhnout a nainstalovat také ručně, což bychom však nezkušeným uživatelům nedoporučovali.

Dostalo vaše zařízení nové bezpečnostní záplaty?

Zdroj: SamMobile

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)