TOPlist

Staronový Samsung tablet se ukazuje ve třech barvách. Která se vám líbí nejvíc?

galaxy tab s6 lite 2024 (3)
  • Samsung už brzy vydá další tablet střední třídy
  • Půjde o druhou aktualizaci modelu z roku 2020
  • Vyjde ve třech barevných variantách a s podporou S Penu

Již několik týdnů se intenzivně spekuluje o vydání nového Samsung tabletu. Respektive staro-nového. Galaxy Tab S6 Lite (2024) bude v pořadí už druhou aktualizací tabletu, který poprvé vyšel čtyři roky nazpět. Se svým jednoduchým designem a průměrnými specifikacemi bude spadat do střední třídy. Od toho se bude odvíjet i cena, která rovněž není bůhvíjak dramatická.

Letošní verze Samsung Galaxy Tabu S6 Lite se už stihla objevit na oficiálních webových stránkách Samsungu pro Irsko, kam byla (zřejmě) umístěna omylem. Díky tomu se nám naskytl pohled na úplně všechny parametry, ale také vizuální stránku zařízení. Na zádech tabletu se bude nacházet jeden fotoaparát, umístěný v pravém horním rohu, a logo výrobce. K dispozici bude ve třech barvách, a to černo-šedé, mentolově zelené a růžové.

Samsung Galaxy Tab S6 Lite 2024

Když se pak zaměříme na výbavu, jedním z hlavních lákadel bude 10,4palcový TFT displej s rozlišením 200×1200 pixelů a podporou stylusu S Pen, který se dá uchytit na boční stranu tabletu. Pod kapotou se nachází čipset Exynos 1280 a 7 040mAh baterie, která údajně poskytne výdrž na 14 hodin sledování video obsahu. Celkový audiovizuální zážitek pak obohatí dvojice reproduktorů s Dolby Atmos.

Tablet se bude dle někdejších zpráv dodávat s cenou 429 eur (10 900 Kč v přepočtu) ve verzi 4/64GB, LTE verze té samé konfigurace vyjde na 459 eur  (11 600 Kč). K dispozici bude také 128GB provedení, jehož cenu ale v současné době neznáme.

Samsung Galaxy Tab S6 Lite 2024

Jaká z barev se vám líbí nejvíc?

Zdroje: Samsung, 91mobiles

Adam Kurfürst
O Autorovi - Adam Kurfürst

Adam studuje na gymnáziu a technologické žurnalistice se věnuje od svých 14 let. Pakliže pomineme jeho vášeň pro chytré telefony, tablety a příslušenství, rád se… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)