Super! Levný tablet od Samsungu dostává nové One UI 5.1

samsung one ui 5.1 galaxy tab a7 lite

Společnost Samsung nedávno začala šířit aktualizaci One UI 5.1 pro základní tablet Galaxy Tab A7 Lite. Ta nahrazuje stávající verzi One UI 5.0, která byla vydána před třemi měsíci. V současné době se šíří v Indii a nabízí hned několik vychytávek.

Aktualizace se označuje jako T225XXU2CWB3, má velikost přibližně 1,4 GB a můžeme počítat také s únorovými bezpečnostními záplatami. Co se týče novinek v One UI 5.1, za zmínku stojí vylepšení aplikace Samsung Internet, nebo nové možnosti v aplikacích Fotoaparát a Galerie. Multitasking je díky možnosti rozdělit obrazovku gestem přejetí dvěma prsty nahoru efektivnější a často používané aplikace jsou zobrazeny jako první, což usnadňuje celkové používání.

galaxy tab a7 lite one ui 5.1

Pokud z nějakého důvodu nechcete čekat, můžete si instalační soubor stáhnout a nainstalovat ručně z databáze webu SamMobile. Aktualizace by měla ale dorazit během několika dní i do Evropy.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Jak jste spokojení se základním tabletem od Samsungu?

Zdroj: SamMobile

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)