TOPlist

Samsung Galaxy S5 už má svého klona aneb Čína nikdy nespí

goophone S5

Od představení top modelu Samsungu Galaxy S5 neuběhlo skoro ani 48 hodin a společnost Goophone ho již stihla okopírovat. Tento čínský výrobce se „proslavil“ tím, že se rád inspiruje modely ostatních výrobců, jenž poté vydává pod vlastním brandem. Občas se stalo, že kopie se prodávala ještě dříve než originál.

goophone S5 Poznáte rozdíl?

A co Samsung Galaxy S5 od Goophonu nabídne? Asi nikdo nečeká, že by mohl parametrově překonat originál, avšak vyloženě tragédie to také není. Ve výbavě najdeme 5 palcový Full HD displej, pohon v podobě osmijádrového MediaTeku MT6592 s taktem 2 GHz či 2 GB RAM. Dále nechybí 13 MPx fotoaparát a 32 GB vnitřní úložiště s možností rozšíření o paměťové karty. Jak bývá u čínských telefonů zvykem, klon nabídne podporu Dual SIM. Kapacita baterie se zastavila na 2 800 mAh. Android zůstal ve verzi 4.2.

samsung-galaxy-s5-142010

Při koupi Samsungu Galaxy S5 od Goophonu neboli Goophone S5 rozhodně ušetříte, neboť cena byla stanovena na 300$. Kvalita celkového zpracování se však originálu nejspíše nevyrovná.

Zdroj: PhoneArena, Goophone

Chcete informace z první ruky? Sledujte nás na sociálních sítích. Nejrychlejší informace z MWC 2014!
Facebook
Google+
Twitter

Matěj Machytka
O Autorovi - Matěj Machytka

Akční a věčně pozitivní člověk, studující svůj vysněný obor - marketingovou komunikaci a PR. Ujíždím na elektronické hudbě, zajímám se o DJing a jsem pravidelným… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (25)