Samsung Galaxy S5 Neo: Marshmallow dorazil na znovuzrozenou eSpětku

Samsung Galaxy S5 neo marshmallow

Společnost Samsung má ve zvyku přivádět znovu k životu některé modely svých populárních smartphonů. Podobný osud stihl například někdejší vlajkovou loď Galaxy S5, která se k nám v loňském roce vrátila jako Samsung Galaxy S5 Neo a přinesla několik změn oproti svému vzoru.

Někdo by si možná řekl, že takto znovuzrozenému modelu nebude výrobce věnovat příliš péče a jeho podpora nebude nikterak slavná, opak je však pravdou, jelikož omlazená “eSpětka” právě napříč Evropou začíná dostávat aktualizaci na operační systém Android 6.0.1 Marshmallow. Firmware s označením G903FXXU1BPD4 je aktuálně dostupný pro Galaxy S5 Neo s kódovým označením SM-G903F, který se prodává i na našem trhu. Aktualizace byla zatím spatřena v Rakousku, Řecku, Velké Británii, Německu a Nizozemsku. O tom, kdy Marshmallow pro Samsung Galaxy S5 Neo dorazí také do ČR momentálně nemáme žádné informace.

Samsung Galaxy S5 neo

Nový firmware přináší podobné změny jako aktualizace pro původní Samsung Galaxy S5, která se poprvé objevila před 3 měsíci na domácím, korejském trhu. Těšit se tak můžete například na vylepšené rozhraní TouchWiz, lepší výdrž na baterii díky funkci Doze, vylepšenou správu oprávnění aplikací a tradičně také vylepšení rychlosti a stability celého systému.

Dorazil Android 6.0 Marshmallow už i na váš Samsung Galaxy S5 Neo? Dejte nám vědět v komentářích.

Zdroj: GSMArena.com.

Vašek Švec
O Autorovi - Vašek Švec

Vaška prakticky od dětství zajímaly nové technologie, ať už se jednalo o telefony, počítače či třeba auta. V době, kdy většina jeho kapesného padla na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (11)