Menu

Samsung Galaxy S3 – videopohled

Nástupce legendy, jak mnozí označují Samsung Galaxy S III, tento týden konečně dorazil i k nám do redakce na podrobnější test. Než pro Vás připravíme plnohodnotnou recenzi, natočili jsme krátký videopohled, ve kterém Vás krátce seznámíme s telefonem a jeho prostředím. To že se máte na co těšit asi netřeba zdůrazňovat :).

Pokud o koupi tohoto telefonu uvažujete, nezapomeňte jej porovnat s cenami v českých e-shopech, kde se pohybuje od

První pohled Samsung Galaxy S III

Podrobné technické parametry najdete v našem Android katalogu.

Katalog Android zařízení

Katalog Android zařízení

Specifikace, recenze, galerie, video, hodnocení, porovnávání...

Pro více informací navštivte náš katalog zařízení.

Připravujeme pro Vás i plnohodnotnou recenzi, kde Samsung Galaxy S III pořádně potrápíme a otestujeme. Malá ochutnávka obrázků z recenze.

Samsung i9300 Galaxy S III 16GB lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>


 

Komentáře

hewlett

hewlett

22.5.2012 21:35

Děkuji za videopohled, je prima. Pouze droboučká oprava: v průvodním videu v čase 2:37 recenzent hovoří o slotu na microSD kartu, ale v této chvíli jistě ukazuje (a myslí) slot pro microSIM kartu. Skutečný slot na microSD kartu je ten menší nalevo, o němž se mluví vzápětí.

Stony

Stony

22.5.2012 21:47

Vaaa pavouk :D … Jinak zavidim Petrovi ze uz toho krasavce mohl mit v ruce a potezkat si jej :) jdu se pustit do videa :) urcite bude super tak jako cely SvetAndroida hosi diky za Vas cas ktery venujete nam ctenarum a fanouskum androida ….

FenixCZE

FenixCZE

22.5.2012 22:02

To je dost rychclá pamět jestli je 1Gigaherzová … Měl jsem dojem že velikost RAM pamětí se udává v Gigabytech a ne v Gigaherzích :) je to jen maličkost ale člověka který se zajím o IT a nebo který se v těchto věcech vyzná to praští do ucha :):):)

jarda

jarda

22.5.2012 22:18

Už se těším až nám ukážete jaké z toho lezou fotky :-)

Jarda

Jarda

22.5.2012 22:22

To FenixCZE: Ano, určitě měl namysli 1GB, ale ona paměť má taky určitý kmitočet a dnešní paměti dosahují i daleko nad GHz :)

Neonik

Neonik

22.5.2012 22:49

To Jarda: No, v počítači možná máš paměti 1,366GHz..:-D Ale myslím, že v mobilu to s tou frekvencí nebude tak horký.. Zajímalo by mě na kolik to taktujou..:-D

martin

martin

22.5.2012 23:19

Další video si po sobě snad i poslechnou, než ho publikují. Mluvený projev v pořádku, ale obsahově dost odfláknutý videopohled.

Neo

Neo

23.5.2012 9:24

no nelibi se mi, ze porad cpete benchamrky.. na co? Stejne jeste nejsou optimalizovany pro 4 jadra. Navic nejsou nijak extra vypovidajici. Benchmarky se resily pred 3 lety, kdyz tu byla pomala prvni a druha generace qualcommu, ale ted uz to je uuuplne jedno.

Petr

Petr

23.5.2012 9:27

Se.te na detaily a překlepy projevu a kochejte se telefonem!! :)))

Adamantium

Adamantium

23.5.2012 13:26

Zajímalo by mě, zda se v přehledu spuštěných aplikací (po podržení tlačítka uprostřed) dají tyto ukončovat posunutím doprava jako je tomu u čistého ICS.. Nevíte někdo?

Refael

Refael

23.5.2012 14:00

Dobre odpoledne,
aplikace se ukoncuji stejne,presne jak popisujete jak u SGS III,tak i SGS II,kterou vlastnim,tudiz osobne overeno.

Adamantium

Adamantium

23.5.2012 14:10

Rafael:
Díky, to je přesně to, co potřebuji :)

Adamantium

Adamantium

23.5.2012 17:13

Jindra: No k těm 4 dnům píše:

“V případě, že telefon necháte v klidu v zamčeném stavu, budete na příjmu přez 4 dny a to není vůbec špatné.”

Raider

Raider

23.5.2012 20:17

Zabrousíte v některém videu i do informací o paměti RAM? Chtěl bych vidět kolik si papne nádstavba :)

Machinefeera

Machinefeera

9.6.2012 11:13

“To je dost rychclá pamět jestli je 1Gigaherzová … Měl jsem dojem že velikost RAM pamětí se udává v Gigabytech a ne v Gigaherzích :) je to jen maličkost ale člověka který se zajím o IT a nebo který se v těchto věcech vyzná to praští do ucha :):):)”

Fajn tak vás jistě stejně přaští do oka když někdo napíše že se zajimá o IT a v zápětí napíše komentář jako vy, ony totiž i RAM paměti mají frekvenci na které pracují, ve videu se recenzent nejspíš spletl ale i tak neřekl žádnou kravinu, těšilo mě.

Mirek T.

Mirek T.

21.6.2012 18:47

mám ho 2 dny a jsem zklamám že tam nejsou v zákadu žádné hry. I moje stará nokia je měla. :)

osvald

osvald

7.7.2012 22:04

Ahoj
mám
Samsung Galaxy S III
nejdou mi přesunout stažené aplikace na microSD kartu.

Pavel

Pavel

17.7.2012 8:59

tak jsem si to taky pracovně pořídil a na to, že je to dražší než Nokia, kterou jsem měl původně, tak to moc na práci není. Bezva je velký displej pro čtení elektronické pošty ale postrádám možnost psát sms přes PC (tedy v době, kdy je mobil připojený kabelem k počítači). Software umí spravovat jen kontakty a tím to končí, všechno se pak musí ťukat v telefonu. Zvláštním způsobem je nastaveno odesílání MMS, které je možné jen při připojení k internetu (u Vodafonu), u Nokia jsem nic takového nepotřeboval a SMS odeslal bez datového připojení. To je pak problém v zahraničí, kdy je účtování paketů mnohonásobně dražší a tak s takovým chytrým tefonem si ze zahraničí toho moc nepošlete. Postrádám i tónovou volbu do sluchátka handsfree sady a vyzváněcí tón telefonu ve sluchátku náhlavní soupravy – ta oznamuje příchozí hovor jen továrním nastavením. Navigace je s mapami dostupními při připojení k internetu taky zvláštní, zejména když se dostanete do zahraničí a nemáte aktivní datový roaming a nebo vás to sáhne řádně do peněženky. Telefon je to tedy líbívý ale pro pracovní účely nic moc – ale asi jde o zvyk a kdybych neměl Nokiu, tahle bych to nikdy nesrovnal – co nevím, to mě nepálí :-)

RSS (komentáře k článku)