TOPlist

Takhle má vypadat Samsung Galaxy S24: Ostřejší hrany a plochý rámeček

samsung galaxy s24
  • Samsung Galaxy S24 má projít podstatnou změnou designu
  • Ice Universe hovoří o plochých a ostřejších hranách
  • K příspěvku přiložil fotografie dvou maket

Ohebné telefony Galaxy Z Fold5 a Galaxy Z Flip5 jsou už měsíc venku, takže se leakeři postupně mohou zaměřit na další vlajkové telefony od Samsungu – řadu Galaxy S24. Oblíbený Ice Universe nyní sdílel makety k telefonům Galaxy S24 a Galaxy S24+, které mají projít menší, přesto podstatnou designovou inovací.

Design telefonů Galaxy S24 už není tajemstvím

Leaker tvrdí, že má nová řada Galaxy S24 přinést podstatné změny ve svém designu. Samsung pravděpodobně vyhodnotil, že se ploché a ostré hrany, které jsou trendem posledních měsíců uživatelům líbí a proto je ještě více zdůrazní u příštích vlajkových telefonů. Zploštění bočních rámečků má zajistit sjednocení právě s nedávno představenými ohebnými telefony – Galaxy Z Fold5 a Z Flip5. Jihokorejské mobily se tedy budou ještě více podobat například iPhonům.

Je zajímavé pozorovat, jak se designové trendy v oblasti mobilních telefonů vyvíjejí a vracejí, podobně jako u módy. Mimochodem – Ultra model leaker ve svém příspěvku vůbec nezmínil. Nejvyšší verze se tedy pravděpodobně (stejně jako v minulosti) opět od základní a Plus verze designově odliší, aby byla pro zákazníky rozpoznatelná na první pohled.

Uvítáte ostřejší hrany, nebo máte raději ty zaoblené?

Zdroj: X Ice Universe

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)