Majitelé vozů Škoda a VW jsou nešťastní. Řada Galaxy S24 má potíže s připojením k Android Auto

galaxy s24 android auto skoda volkswagen
  • Řadu Samsung Galaxy S24 potkávají první problémy spojené s Android Auto
  • Uživatelé si stěžují na nemožnost bezdrátového spojení a časté výpadky
  • Koncern už podle oficiálních informací pracuje na aktualizaci, která problém vyřeší

Řada Galaxy S24 se oficiálně neprodává ani týden a už se objevují první problémy. Uživatelé Android Auto si totiž stěžují na potíže spojené s bezdrátovým spárováním, které podle všeho nefunguje korektně.

Jak už to s bezdrátovým spojením k infotainmentu vozu bývá, ne vždy funguje Android Auto v tomto ohledu bez chyby. Několik majitelů vozů Seat, Škoda a Volkswagen (spadající pod koncern VW), si stěžuje na problémy s připojením telefonů Galaxy S24.

Samsung Galaxy S24 (S921B)

Kde koupit:

Cena od: 21 990 Kč

Tento problém se zdá být poměrně rozšířený, někomu se nejde připojit vůbec, jiní uživatelé mají často výpadky a to dokonce i v případě připojení kabelem. Samsung i německý koncern už o problému ví a pracují na nápravě. Podle všeho se jedná o softwarový problém, kdy může telefon špatně zpracovat IP adresu hotspotu.

android auto galaxy s24

Samsung dokonce vytvořil speciální stránku, kde uvádí „Někteří uživatelé uvedli, že nemohou pomocí Android Auto propojit svůj Galaxy S24 s vozy Volkswagen, Škoda nebo SEAT. Pokud máte tento problém, vyzkoušejte níže uvedené kroky,“ a uživatelům radí, aby zkusili použít jiný USB kabel nebo aktualizovali Android Auto na nejnovější verzi.

Android Auto
Android Auto

V opačném případě se budou muset obrátit na některý ze servisů Seat, Škoda či Volkswagen. Ten ale pravděpodobně individuálně nic nevyřeší, automobilky v těchto chvílích pracují na aktualizaci softwaru, která má potíže vyřešit.

Komerční sdělení Mobil Pohotovost

Nový Samsung Galaxy S24 přeobjednáte absolutně nejvýhodněji u Mobil Pohotovosti, a to už od 165 Kč x 26 měsíců díky speciální službě Dopředný výkup. V prvních dnech navíc ušetříte až 5 500 Kč a získáte ten nejlepší dárek – záruku na 3 roky zcela zdarma! Veškeré podrobnosti zjistíte na mp.cz/galaxys24.

Týká se výše uvedený problém i vašeho vozu?

Zdroj: GSMArena

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)