Příchod řady Galaxy S23 se blíží. Jeden z modelů byl certifikován

Galaxy S23

Už několik měsíců slýcháme nejrůznější spekulace o řadě Galaxy S23, která by se měla představit už následující měsíc. Počítat můžeme tradičně s klasickým modelem, Plus variantou a také verzí Ultra. Právě ta získala na začátku tohoto týdne certifikaci na TENAA, což naznačuje blízký příchod telefonu na trh.

Mezitím unikl také kompletní souhrn specifikací základní verze telefonu Galaxy S23. Má se prý pochlubit 6,1palcovým AMOLED panelem s Full HD+ rozlišením a 120Hz frekvencí. Srdcem mobilu bude Snapdragon 8 Gen2, respektive jeho upravená verze a pokud se nic nezmění, dočkáme se ho konečně také v Evropě. Nejvyšší varianta přitom nabídne až 12 GB RAM a 256GB úložiště typu UFS 4.0.

Na zadní straně nalezneme tradičně soustavu tří fotoaparátů v čele s 50Mpx hlavním. Dopomáhat mu bude 12Mpx ultraširoký a 10Mpx teleobjektiv. Výdrž dostane na starost 3900mAh baterie, což na papíře nezní příliš přesvědčivě. Přesto bude o 200mAh větší, než u Galaxy S22 a v kombinaci s méně žravým Snapdragonem by mohlo jít o jisté zlepšení.

Přemýšlíte o koupi některého z modelů Galaxy S23?

Zdroj: gizmochina.com, 4RMD

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)