TOPlist

Galaxy S23 Ultra se daří. Nejvyšší varianta je v ČR vyprodaná

samsung galaxy s23 ultra 1 tb

Samsung Galaxy S23 Ultra, kterého jsme v naší recenzi označili za současného krále mobilní scény je nabízen v několika variantách, přičemž ta nejvyšší disponuje kapacitou 1 TB a šlo ji sehnat pouze na oficiálním e-shopu Samsung.

Proč píšeme v minulém čase? Jelikož nejdražší varianta, za kterou si jihokorejská firma účtovala 44 990 Kč je v tuto chvíli vyprodaná. Jistě na to má svůj vliv i sleva, se kterou šly vlajkové Samsung na trh a zákazníci, kteří prahli po nejvyšší verzi ji mohli mít za cenu 39 490 Kč.

Samsung začal společně s českými e-shopy dnes telefony expedovat, takže se pravděpodobně tento týden objeví i na pultech obchodů. Řeč je ale pouze o 512 GB a 1 TB verzích. Nejlevnější 256 GB bude k dostání až od 17. února. Pokud ale nad některým z telefonů přemýšlíte, doporučujeme objednání do 16. února. Získáte totiž bonus v podobě již zmíněného dvojnásobného úložiště po zadání kódu UPGRADE na oficiálním e-shopu.

Přemýšlíte nad koupí Galaxy S23 Ultra?

Zdroj: tisková zpráva

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)