TOPlist

Uživatelé Galaxy S23 si stěžují na problémy s Android Auto

samsung galaxy s23 android auto problém

Nedávno jsme vás informovali o tom, že nadstavba One UI 5.1, která je součástí řady Galaxy S23 míří i do loňských prémiových telefonů. Někteří uživatelé však zaznamenali problémy s baterií a plynulostí systému, nyní se k nim přidávají ti, kteří mají potíže s Android Auto.

Na oficiálním fóru a Redditu si několik uživatelů stěžuje na problémy s bezdrátovým připojením Android Auto. Zajímavé je, že problém není jeden. Zatímco někteří hlásí chybějící oprávnění, které brání bezdrátovému spárování, jiní nalezli problém poté, co vypnuli zapalování u vozu a automaticky se jim odpojil Bluetooth. Nutno dodat, že se problém netýká všech a hromada jiných uživatelů kontruje faktem, že na jejich telefonech řady Galaxy S23 funguje Android Auto bez sebemenších problémů.

Mimochodem to není poprvé, co měly telefony od Samsungu problémy se spárováním s Android Auto. Dobrou zprávou však je, že jihokorejská firma v tuto chvíli o problému ví a bude jej s vysokou pravděpodobností brzy řešit menší aktualizací.

Funguje vám Android Auto na One UI 5.1 bez problémů?

Zdroj: gizmochina.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)