TOPlist

Samsung Galaxy S23 koupíte za jednu z nejlepších cen, stačí znát speciální kód

Samsung_Galaxy_S23_black

Komerční článek

  1. Samsung Galaxy S23 a S23 FE dočasně zlevněny s bonusovou slevou 3 100 Kč
  2. Po zadání kódu „samsungunor“ cena Galaxy S23 začíná na 16 490 Kč
  3. Obě verze získají aktualizaci s funkcemi Galaxy AI, prodloužená 3letá záruka u Mobil Pohotovosti

Samsung od dnešního dne a pouze dočasně zlevňuje svoji loňskou vlajkovku Galaxy S23 a také její nedávno představenou fanouškovskou edici Galaxy S23 FE. Zároveň ale na oba modely i nadále nabízí bonus tisíc korun, v součtu tak ušetříte 3 100 Kč. A aby toho nebylo málo, u Mobil Pohotovosti dostanete na telefony prodlouženou záruku na 3 roky.

Samsung Galaxy S23 vás po uplatnění slevy a bonusu vyjde na 16 490 Kč (běžně 19 490 Kč), což je vzhledem k vlajkovým parametrům lákavá koupě. Loňská vlajkovka Samsungu má stále špičkový fotoaparát i výkon, ale hlavně s příchodem chystané aktualizace dostane všechny funkce umělé inteligence Galaxy AI, kterými se pyšní i nejnovější řada Galaxy S24. Samsung_Galaxy_S23_FE

Stejné privilegium má i nedávno představený Galaxy S23 FE, který je teď k mání jen za 13 990 Kč (běžně 16 990 Kč). I levnější fanouškovská edice vlajkové Samsungu totiž brzy dostane aktualizaci s Galaxy AI. Půjde tak o vůbec nejlevnější smartphone s funkcemi umělé inteligence, což z něj dělá jednu z nejzajímavějších koupí.

Ceny po slevě a využití bonusu:

 

Slevu získáte po zadání kódu „samsungunor“ v košíku.

 

Mobil Pohotovost GSM s.r.o.

je specialistou na prodej a servis mobilních telefonů a tabletů s více než dvacetiletou historií. Nabízí jak nové produkty z oficiální české distribuce, tak i zánovní a použité přístroje, a vyniká unikátní kombinací služeb, která zákazníkům umožňuje zboží nejenom koupit, ale i prodat, čímž mohou získat výhodnou cenu za nový přístroj. Společnost provádí opravy telefonů většiny značek a poskytuje autorizovaný, záruční i pozáruční servis. Prodejny vás překvapí moderním designem a mladý, profesionální tým vám nabídne individuální a přátelský přístup, ať už přicházíte s jakýmkoli úmyslem – nakoupit, prodat, opravit zařízení nebo získat radu.

Poznámka redakce

Komerční články nepíše redakce Svět Androida, ale pouze poskytuje prostor pro zveřejnění článku od partnera

Komerční článek
O Autorovi - Komerční článek

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)