TOPlist

Na internetu se objevují reálné fotografie řady Galaxy S23. Jak se vám telefony líbí?

samsung galaxy s23 únik fotografií

O modelech řady Galaxy S23 se dovídáme s přibližujícím se datem vydání stále nové informace. Už jsme byli svědky kompletních úniků informací, ale také renderů, které mají vyobrazovat, jak budou mobily přibližně vypadat. Nyní se však na internetu objevilo několik fotografií, které ukazují základní Galaxy S23 a Galaxy S23 v celé své kráse.

Tyto fotografie potvrzují, že Samsung u základního a Plus modelu upouští od hliníkového modulu fotoaparátů, namísto toho budou čočky zapuštěné přímo do těla. Stejně jako třeba u aktuálního Galaxy S22 Ultra. Mimochodem takto mají vypadat i levnější telefony řady Galaxy A a tak se možná dočkáme situace, kdy na první pohled nerozeznáte, zda držíte v ruce vlajkovou loď, nebo telefon za šest tisíc.

Galaxy S23 Ultra pak vypadá velice podobně jako aktuální model, což se dalo i vzhledem k informacím, které jsme měli dosud k dispozici očekávat. Řada Galaxy S23 by měla být představena na začátku února, tedy už za několik týdnů.

Jak se vám líbí nadcházející vlajky od Samsungu?

Zdroj: SamMobile

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)