TOPlist

SOUTĚŽ o mobil Samsung Galaxy S22 Ultra! Můžete ho mít mezi prvními v ČR

Samsung Galaxy S22 Ultra soutěž Svět Androida

Společnost Samsung před několika hodinami oficiálně uvedla nové chytré telefony z řady Galaxy S22 a ten vůbec nejsilnější a nejdražší, tedy model Ultra, můžete na tomto místě vyhrát. Pro zapojení do kreativní soutěže stačí splnit jen pár velmi jednoduchých podmínek. Vítězem a novým majitelem mobilu se stane nejoriginálnější z vás…

O co se hraje?

Výhrou v soutěži se Samsung CZ/SK a magazínem SvetAndroida.cz je mobilní telefon Samsung Galaxy S22 Ultra Phantom White ve variantě 8/128 GB v hodnotě 31 990 Kč. Vzhledem k datu ukončení soutěže je pravděpodobné, že vítěz mobilní telefon získá v době, kdy ještě nebude v ČR oficiálně ve volném prodeji.

Samsung Galaxy S22 Ultra bílá soutěž

Tento model dostal v nové generaci velmi důležitý úkol – snoubit vlastnosti řady S s typickými prvky série Note, která je oficiálně u ledu. To se projevilo zejména tím, že má Galaxy S22 Ultra integrované pero S Pen. Na první pohled je také hned znatelné, že letošní vlajková loď převzala ze sesterské řady také design s plochou spodní a horní hranou. Od ostatních dvou modelů se také viditelně liší zpracováním prostoru kolem zadních fotoaparátů.

Galaxy Unpacked February 2022: Official Replay l Samsung

Galaxy Unpacked February 2022: Official Replay l Samsung

Pravidla soutěže o Samsung Galaxy S22 Ultra

Jak již bylo zmíněno, soutěž bude kreativní. Konkrétně půjde o tvorbu originálních rýmovaných básní, které musejí obsahovat zadané hashtagy. Přesné zadání je následující:

  1. Na veřejně dostupné webové stránce (sociální sítě, fóra, zpravodajské weby…) zveřejněte příspěvek či komentář, jehož obsahem bude originální rýmovaná báseň obsahující hashtagy #GalaxyS22Ultra a #SvetAndroida.
  2. Do evidenčního formuláře vložte přímý odkaz na soutěžní báseň (URL musí vést přímo k vaší veřejně viditelné básni) společně se svým příjmením, městem a e-mailovou adresou.
  3. Na každém místě (sociální síti, fóru, webu…) můžete mít umístěno i více soutěžních příspěvků, nicméně u každého umístění musí být předpoklad alespoň 200 unikátních přečtení.
  4. Soutěžní básně je možné tvořit a skrze formulář evidovat do úterý 15. února 2022 do 12:00.
  5. Nejoriginálnější báseň (rozhodne kvalita rýmů, humor, nápaditost, délka…) následně vybere porota složená z redakce Světa Androida, výsledek bude zveřejněn ve středu 16. února v článku zde na webu a vítěz bude kontaktován skrze e-mailovou adresu uvedenou ve formuláři.

Tak ukažte svou kreativitu! :)

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (106)