Samsung Galaxy S22+ se vystavuje na oficiálních renderech

galaxy s22+

Telefony z řady Galaxy S22 patří jistě k nejočekávanějším zařízením posledních měsíců a v podstatě každý týden vás zásobujeme novými spekulacemi či uniklými informacemi. Dnes se na internetu objevily oficiální rendery modelu Galaxy S22+, takže si můžete udělat další představu o tom, jak bude telefon vypadat. Kromě toho jsme se dozvěděli také některé specifikace.

Oficiální rendery Samsung Galaxy S22+ jsou venku

O únik se postaral poměrně přesný leaker Ishan Agarwal a přiložil také několik specifikací. Dle nich má telefon vážit 195 gramů a o výdrž se postará 4500mAh baterie s podporou 45W nabíjení. Pár dní staré úniky tvrdí, že u všech tří telefonů můžeme počítat s ochranným sklem Gorilla Glass Victus+.

Agarwal se nechal slyšet, že bude 50Mpx hlavní fotoaparát disponovat technologií Adaptive Pixel, která obstará kromě lepších fotek také kvalitnější videozáznam. Samsung má své vlajky představit již 8. února.

Jak se na řadu Galaxy S22 těšíte?

Zdroj: gizmochina.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)