Samsung ukázal Galaxy S22 Ultra Diablo Immortal Edition. Je limitována stovkou kusů a obsahuje bohaté příslušenství

diablo immortal galaxy s22 ultra

Diablo Immortal je aktuálně jednou z nejstahovanějších a nejdiskutovanějších her na mobilní platformy. Bohužel se ani tento titul nevyhnul porodním bolestem a například na několika Samsung telefonech je hra kvůli grafickým bugům nehratelná. Na vině je s největší pravděpodobností špatná optimalizace na čipy Exynos. Přesto nyní trochu překvapivě vzniká speciální edice telefonu Samsung Galaxy S22 Ultra právě na motivy hry Diablo Immortal.

Galaxy S22 Ultra vychází v edici Diablo Immortal

Je ale potřeba sdělit, že se jedná o verzi pro jihokorejský trh, ve které tiká čip Snapdragon 8 Gen1. Právě na té si můžete MMORPG titul vychutnat v dobré kvalitě a bez jakýchkoliv potíží. V dřevěné krabičce se kromě telefonu nachází také podložka pod myš, mapa, exkluzivní kryt, bezdrátovou nabíječku, kupón na kryptoměnu Battlecoin a další příslušenství od značky Spigen.

galaxy s22 diablo immortal

Jak již bylo řečeno, mobil se prodává pouze v Jižní Koreji a vyrobilo se ho pouze 100 kusů. V tuto chvíli není jasné, zda Samsung chystá podobnou akci i pro Evropu.

Zkoušeli jste Diablo Immortal?

Zdroj: AndroidAuthority, voonze

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)