Máte nový Samsung mobil? Tuhle Android Auto aktualizaci možná oceníte

Galaxy S22 android auto

Od představení nových vlajkových lodí řady Samsung Galaxy S22 uplynula už poměrně dlouhá doba, přesto si ale dodnes někteří zákazníci stěžují na poměrně nepříjemný problém, který jim znemožňuje používat Android Auto. Nyní by ale měl být konečně vyřešen.

Zlobí vám Android Auto na Galaxy S22? Nejste sami

Konkrétně jde o to, že po připojení USB kabelu se telefon začne pouze nabíjet. Měl by přitom začít zobrazovat uživatelské rozhraní na infotainmentu vozidla. Google nyní vydal verzi Android Auto 7.7, která opravuje tuto chybu na telefonech Galaxy S22, Galaxy S22+ a Galaxy S22 Ultra. V současné době se nachází ve fázi beta testování, ale pokud se vás problém týká, můžete si APK. soubor stáhnout už teď.

Na druhou stranu si ale někteří uživatelé začali u této verzi stěžovat na to, že jim po připojení telefonu zčerná obrazovka infotainmentu. A nejde přitom jen o uživatele používající Samsung, ale třeba také o majitele mobilů Google Pixel. Doporučujeme tedy počkat, než Google tuto verzi vydá pro všechny uživatele. Do té doby se mu snad podaří tento problém vyřešit.

Měli jste někdy problémy s Android Auto?

Zdroj: SamMobile

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)