Samsung Galaxy S21 v olympijském. Chtěli byste ho v této podobě?

Samsung Galaxy S21 Olympic Games Edition

Olympijské hry v Tokiu, které byly kvůli pandemii přeloženy z roku 2020 na letošek, mají svůj oficiální mobilní telefon. Postaral se o něj Samsung, jeden z partnerů této sportovní události. Konkrétní mobil před pár hodinami odhalil japonský operátor NTT DoCoMo a je jím Samsung Galaxy S21 s přízviskem Olympic Games Edition. Rozdíly mezi klasickou a touto speciální verzí jsou v podstatě jen designové. Telefon se navíc bude prodávat podle všeho jen v Japonsku. Tak se na novinku podívejme alespoň virtuálně.

Na modelu Samsung Galaxy S21 Olympic Games Edition zaujmou hlavně barvy, které se vymykají klasické nabídce u tohoto přístroje. Vizuálně upravená “jednadvacítka” má na zádech barvu Phantom Blue, kterou doplňují obvodový rámeček a modul fotoaparátů vyvedený v odstínu zlaté. Další designovou změnou je prostředí v mobilu. Do olympijského se převléklo u téma systému a pozadu nezůstala ani tapeta. Po hardwarové stránce žádné změny nenastaly, což se ale očekávat ani moc nedalo.

Co říkáte vzhledu této speciální olympijské edice?

Zdroj: pharena

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)