Samsung na své akci zřejmě nepředstaví jeden z nejočekávanějších telefonů

galaxy s21 fe 5g

Již 11. srpna si můžeme pustit jednu z nejočekávanějších událostí co se týče mobilního trhu tohoto roku. Samsung totiž chystá svou akci Galaxy Unpacked, na které představí hned několik nových a velmi zajímavých produktů. Původně se čekalo, že namísto Galaxy Note 21 se dočkáme telefonu Galaxy S21 FE. Vše je ale nakonec jinak.

Galaxy S21 FE nakonec až v říjnu

Dle informací z webu LetsGoDigital se Galaxy S21 FE na této akci neukáže. Redaktoři tvrdí, že viděli oficiální dokumentaci Samsungu, kde byla mimo jiné i informace o představených produktech, mezi nimiž telefon nefiguruje. Jihokorejský gigant tak nakonec představí telefon nejspíše až v říjnu.

Galaxy S21 FE

Přestože je telefon ještě celkem daleko, víme o něm hned několik klíčových informací. Přední stranu má pokrývat 6,4″ Super AMOLED displej s Full HD+ rozlišením a 120Hz obnovovací frekvencí. Samozřejmostí je přítomnost Androidu 11 a pod kapotou nalezneme čipsety Snapdragon 888 a Exynos 2100. My v Evropě máme dostat právě verzi s čipem od Samsungu.

Uvažujete o koupi Galaxy S21 FE?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)