První pohled na Samsung Galaxy S21 FE. Bude to stejný trhák jako Galaxy S20 FE?

Galaxy S21 FE první pohled

Samsung Galaxy S21 FE se nám poprvé poodhalil na fotografiích a dává nám tak dobrou představu co čekat. Potencionálně nejprodávanější model letošní řady Galaxy S21 naváže na úspěch svého předchůdce. Co nám prozradil první pohled na Galaxy S21 FE?

Minulý rok byl nejprodávanějším modelem řady Galaxy S20 právě Galaxy S20 FE. První pohled na Galaxy S21 FE napovídá, že letošní nástupce má potenciál zopakovat úspěch svého předchůdce. Na fotkách můžeme vidět mírně upravené design standartních verzí Galaxy S21 a S21+. Zdá se, že modul s fotoaparáty na zadní straně telefonu bude u Galaxy S21 FE plynule integrovaný s tělem telefonu. Zbytek designu nezapře příslušnost k letošní rodině Samsung Galaxy S21.

Samsung Galaxy S21 FE bude také o něco menší než jeho předchůdce. Displej by měl mít velikost 6,4“ což je také o něco méně než Galaxy S20 FE. Oproti standardní Galaxy S21 (s úhlopříčkou 6,2“) bude naopak mírně větší. Použitý zobrazovač bude typu Super AMOLED Plus s rozlišením 1080 x 2400. Ve vrchní části displeje můžeme také vidět tradiční průstřel pro přední kameru, kterému Samsung říká Infinity-O. Telefonu se nejspíš dočkáme v druhé polovině tohoto roku.

Jak se těšíte na Samsung Galaxy S21 FE?

Zdroj: 9to5google

Petr Ludvík
O Autorovi - Petr Ludvík

Se smartphony jsem začal v roce 2004. Můj první Android byl T-Mobile G1 (2009). Vystřídal jsem většinu telefonů Google Nexus a Pixel. Posledních deset let… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)