Samsung Galaxy S21 FE 5G kompletně odhalen ve videu. Na co si první zákazník stěžuje?

galaxy S21 FE unboxing

Samsung má představit telefon Galaxy S21 FE 5G během několik následujících dní, s největší pravděpodobností 3. nebo 4. ledna. Nyní se však na YouTube objevilo video, které odhaluje telefon v celé své kráse. Jeden ze zákazníků si totiž telefon koupil v Jihoafrické republice.

Samsung Galaxy S21 FE 5G unboxing video

Nejprve se o své zkušenosti uživatel pod přezdívkou UnknownWon podělil na Redditu. Balení je poměrně tenké a podle očekávání v něm nenalezneme nabíjecí adaptér. Telefon disponuje baterií s kapacitou 4500 mAh a padla zmínka také o problému s 6,41″ AMOLED 120Hz displejem. Má totiž prý nazelenalý nádech, s čímž mělo problém hned několik telefonů představených za posledních několik měsíců. Zmínit můžeme OnePlus Nord nebo Google Pixel 6.

Samsung Galaxy S21 Fan Edition Review

Samsung Galaxy S21 Fan Edition Review

Telefon prý působí prémiovějším dojmem, než jeho Poco X3, což je ale vskutku pochopitelné. V jeho případě tiká pod kapotou čipset Qualcomm Snapdragon 888 v kombinaci s 6 GB RAM a 128GB úložištěm, přičemž si zakoupil olivovou variantu, o které jsme vás před několika dny informovali.

Samsung Galaxy S21 Fan Edition 5G unboxing

Samsung Galaxy S21 Fan Edition 5G unboxing

Jihokorejská firma tedy nemá v tuto chvíli opravdu co skrývat, v podstatě všechno důležité už o telefonu víme a tak nás zajímá především evropská cena, která bude rozhodujícím faktorem o tom, zda bude tento model úspěšný, nebo zda si zákazníci raději měsíc počkají a půjdou rovnou do řady Galaxy S22.

Přemýšlíte o koupi Galaxy S21 FE 5G?

Zdroj: GSMArena

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)