Trefa do černého? Samsung Galaxy S20 FE byl dle všeho prodejní hit

galaxy s20 fe

Už to budou dva roky, kdy Samsung světu představil vlajkovou řadu Galaxy S20, která se i kvůli pandemii okolo COVID-19 neprodávala tak dobře, jak by si jihokorejská firma představovala. Ke konci roku však situaci zachránil model Galaxy S20 FE. Prodalo se ho totiž přes 10 milionů kusů.

Galaxy S20 FE se prodalo přes 10 milionů kusů

Tímto číslem se pochlubil Samsung webu 9to5google v jednom z e-mailů a také prozradil, že šlo o jeden z nejprodávanějších Galaxy telefonů za uplynulý rok. Jen pro srovnání, řady Galaxy S21 se prodalo celkem asi 13,5 milionů kusů. A to počítáme všechny tři modely. Je tedy vidět, že se Samsung s tímto telefonem trefil do černého.

Za 16 990 Kč jsme ve své době dostali 120Hz AMOLED displej, Exynos 990 (u 5G varianty Snapdragon 865), solidní výdrž baterie, kvalitní stereo reproduktory a samozřejmě také slušné foťáky. Na tento úspěch chce samozřejmě firma navázat nástupcem v podobě Samsungu Galaxy S21 FE, který byl představen teprve před několika dny.

Přemýšlíte nad koupí Galaxy S21 FE?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (18)