Galaxy S20 FE dostává Android 13. Samsung nezapomněl ani na starší tablet

android 13 galaxy s20 fe

Samsung aktualizuje své telefony na nejnovější rozhraní One UI 5.0 téměř každý den a nyní se mohou těšit majitelé dalších dvou zařízení. Jihokorejská firma totiž právě začala rozesílat aktualizaci na populární telefon Samsung Galaxy S20 FE a jistého vylepšení se dočkal také tablet Samsung Galaxy Tab S6 Lite.

Aktualizace pro Galaxy S20 FE se označuje jako G780FXXUAEVK3 a má velikost necelé 2 GB. Je třeba mít na paměti, že se aktualizace týká zatím pouze modelu s čipsetem Exynos 990. Majitelé telefonů s čipem od Qualcommu si budou muset ještě nějakou chvíli počkat. Kromě novinek, které jsou spojené s novým systémem, můžeme počítat také s listopadovými bezpečnostními záplatami.

Kromě toho se mohou začít radovat také majitelé tabletu Galaxy Tab S6 Lite, který sice nedostal Android 13, ale One UI 4.1.1, které je postaveno na systému Android 12L, tedy verzi určenou pro větší obrazovky. Kromě přepracovaného prostředí nabízí třeba vylepšený multitasking, nová gesta, nebo vylepšený Samsung Internet.

Už dostalo vaše zařízení One UI 5.0?

Zdroj: GSMArena

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)