Samsung ukázal originální pouzdra a kryty k telefonům Galaxy S20 a Z Flip

Galaxy S20 Z Flip příslušenství

Tři mobilní telefony Samsung Galaxy S20 a také ohebný smartphone Galaxy Z Flip už jsou nějakou tu chvíli na trhu a dostaly se k prvním zákazníkům. Jihokorejská firma teď připravila pestrý balík originálních krytů a obalů, které mají přístroje chránit. Případně jim dodat trochu jiný styl. Pestrostí firma rozhodně nešetřila a příslušenství pro Galaxy S20 a Z Flip telefony je tak dostupné v mnoha barvách a materiálových provedeních. Pojďme se podívat, co Samsung právě dnes představil a uvedl na trh.

Samsung Galaxy S20. S20+, S20 Ultra a Z Flip příslušenství

Flipové pouzdro LED View

Rozsvítí se vámi zvolenými LED ikonami a upozorní vás na důležité notifikace. Jeho součástí je i praktická kapsa na kartu, která se nachází uvnitř. Na výběr máte černou, šedou a u modelů Galaxy S20 a S20+ také bílou, růžovou a bleděmodrou barvu. Cena: 1 699 Kč.

Flipové pouzdro Clear View

Umožní prohlížet si oznámení a ovládat hudbu bez toho, aniž byste ho otevírali. Na výběr máte z černé, šedé a u modelů Galaxy S20 a S20+ také z bílé, růžové a bleděmodré barvy. Cena: 1 399 Kč.

Kožený zadní kryt

Kryt z luxusní kůže, díky které bude vypadat mobil elegantně. Je k dispozici až v šesti barvách – černé, světle šedé, šedé, červené, hnědé a bleděmodré. Cena: 1 299 Kč.

Zadní kryt s LED diodami

Umí rozzářit zadní část telefonu pomocí náladového osvětlení a jednoduchých notifikačních ikon. Láká na originální světelné efekty. K dispozici v černé, šedé a u modelů Galaxy S20 a S20+ také v bílé, bleděmodré a růžové barvě. Cena: 1 399 Kč.

Silikonový zadní kryt

Telefon nejen ochrání, ale také se vám s ním bude dobře držet. V pastelových barvách – černé, bílé, růžové, námořnické modré, bleděmodré a šedé. Cena: 699 Kč.

 

Tvrzený ochranný zadní kryt se stojánkem

Odolné pouzdro se dvěma vestavěnými stojánky, díky kterým můžete sledovat videa bez použití rukou. Ochrání telefon před nárazy a pády a stojánek umožní nastavit displej
do dvou různých úhlů pro pohodlné sledování. Ochranný kryt je certifikovaný vojenským standardem MIL-STD-810G, takže zvládne i drsnější zacházení. K dispozici je v černé a šedé barvě. Cena: 899 Kč.

Ekologický zadní kryt z recyklovaného materiálu Kvadrat

Pouzdro z udržitelné textilie. Toto ekologické řešení je dostupné výhradně pro model Galaxy S20+ v zelené, červené a šedé barvě. Cena: 899 Kč.

Dvoudílný kožený kryt Z Flip Leather Cover

Je vyrobený z měkké telecí kůže. Tenký kryt zbytečně nepřidává na objemu telefonu ani ve složeném stavu. Dostupný je ve dvou barevných variantách – stříbrná a černá. Cena: 1 999 Kč.

Kompletní nabídku nového příslušenství najdete na jednotlivých webových stránkách Galaxy S20 série a Galaxy Z Flip telefonu.

Máte jeden z uvedených Galaxy telefonů? A budete k němu něco přikupovat?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)