Víme, kdy Samsung pravděpodobně představí Galaxy S11

samsung galaxy s11 spekulace

Samsung Galaxy S11 se blíží a s ním také spousta možných spekulací o tom, co by měl telefon umět, nebo jak by měl vypadat. Hojně se spekuluje o podpoře hologramů či 108 megapixelovém fotoaparátu, který můžeme již teď nalézt ve Xiaomi Mi Mix Alpha. Tentokrát si server SamMobile posvítil na to, kdy by mohl být telefon představen.

Dle serveru SamMobile dojde k představení tradičně v prvním kvartálu roku 2020. Konkrétně by se pak mělo jednat o datum 18. února 2020 v San Franciscu na konferenci Samsung Unpacked. Server PhoneArena pak vytvořil možnou podobu Galaxy S11. Ta by měla designově vycházet z aktuální vlajkové lodi – Galaxy Note 10.

Pravděpodobně se dočkáme také promítání hologramů a spektrometru, který dokáže poznat složení věcí. V jídle tak například snadno zjistíme, kolik obsahuje cukru či tuků. Původně se spekulovalo o nasazení selfie kamerky přímo do displeje, ovšem tento render ji vyvrátil. Samozřejmě že jde zatím pouze o spekulace, které se můžou od reálné podoby lišit.

Těšíte se na únorové představení Galaxy S11?

Zdroj: sammobile.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)