Samsung Galaxy S10 Lite na prvních renderech. Jak se vám líbí?

samsung galaxy s10 rendery model telefonu

Nedávno jsme vám psali o tom, že Samsung chystá odlehčené verze Galaxy S10 a Galaxy Note 10 s přídomkem Lite. A právě první jmenovaný by se již zanedlouho mohl oficiálně představit. Nabídne dokonce ještě větší displej, než Galaxy S10 + a měl by disponovat tím nejlepším možným hardwarem.

Samsung Galaxy S10 Lite je označován jako SM-G770F a my se můžeme podívat na jeho první rendery. Co se týče hardwarové výbavy, neměl by oproti svým dražším a starším bratrům nijak výrazně zaostávat. Pod kapotu se dostane nejvýkonnější čip od Qualcommu – Snapdragon 855, kterému má sekundovat 8 GB operační paměti RAM. Velikost úložiště si nebudeme moci vybrat a Samsung nám naservíruje jednu 128 GB variantu.

Má disponovat stejnou velikostí, jako Samsung Galaxy S10 5G, tedy 6,7″ Super AMOLED displej s Full HD+ rozlišením. Co se týče fotoaparátů, nemá chybět 48 megapixelový primární snímač, kterému bude sekundovat 12 megapixelový širokoúhlý objektiv a na přední straně nalezneme 32 megapixelovou selfie kamerku. Dokonce se spekuluje také o rychlejším nabíjení, než nabízí standardní S10. Na základě těchto informací víme, že odlehčená verze nabídne výkonný čip a velký, kvalitní displej, a dobrý fotoaparát, takže se nám zdá název “Lite” celkem podivný.

Jak se vám líbí Samsung Galaxy S10 Lite?

Zdroj: gsmarena.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)