Samsung Galaxy S10 dostává další aktualizaci Android 10 beta

samsung galaxy s10 android 10 beta

Společnost Samsung právě vydala nejnovější aktualizaci Android 10 beta pro Galaxy S10 a odstranila v ní mnoho chyb. Můžeme zmínit například problémy s Bluetoothem, ovládáním hlasitosti či notifikačním centrem. Aktualizace dále řeší problémy se samovolnými restarty zařízení či Always-On displejem.

Aktualizace má velikost od 130 do 200 MB v závislosti na konkrétním modelu a je dostupná v USA a Jižní Koreji, ovšem začínají se objevovat již první updaty v Německu. Lze ji nalézt pod označeními NKSU3ZSKL a U1UEU2ZSKL. Pokud jste přihlášeni do beta programu, můžete si ji stáhnout klasicky přes Nastavení > Aktualizace softwaru.

galaxy s10 android 10

One UI 2.0 pro Galaxy S10 je již skoro hotová a tak brzy dočkáme ostré verze. Samsung se nyní soustředí na testování některých starších modelů jako například Galaxy S9 či Galaxy Note 9. Ostrá verze má přijít pro majitele Galaxy S10 ještě tento rok.

Těšíte se na Android 10 pro Galaxy S10?

Zdroj: gsmarena.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)